Dentimplant – Dental İmplantlar ve Cerrahi Cihazlar

Yerli İmplant ve İthal İmplant Arasındaki Farklar Nelerdir?

Yerli implant ve ithal implant, diş implantı konusunda en çok tartışılan konular arasında kabul edilmektedir. İnsanların ithal ürünler daima iyidir algısı ile hareket etmeleri yerli ürünün değersiz görülmesine neden olur. Ancak gerçekte yerli ürünün daha kaliteli olduğunu detaylı açıklamalarımız sonrasında siz de gözlemleyebileceksiniz. Dentimplant, Dentcon markası ile yerli implant sektörüne katkı yaparken doğru bilgilerle sizleri aydınlatmayı da arzu ediyor!

Yerli İmplant Nedir?

Yerli implant, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde üretilen ve yerli teknoloji sayesinde ortaya konmaktadır. Üstelik Türkiye’de üretilmesi ve ekonomiye katkı sağlaması açısından değerli olan yerli implantı daha çok tercih etmek gerekir.

Dentcon Dentimplant Tarafından Üretilen Bir Yerli İmplant Markasıdır

İthal İmplant Nedir?

İthal implant, yurtdışında üretilen ve Türkiye’ye döviz karşılığında satılan implant çeşididir. Kaliteli olması insanların tercihini şekillendirirken ithal kelimesi de implant seçiminde önemli rol oynar. Ekonomik olmadığından pek çok insan için lüks kabul edilmektedir.

Aralarındaki Farklar Nelerdir?

Yerli ve ithal implant arasındaki farklara bakıldığında ilk sırada fiyatlar gelmektedir. Ancak fiyatların yanı sıra implant konusunda bazı diğer detayların da farkları ortaya çıkardığından söz etmek gerekir. İşte yerli ve ithal implantlar arasındaki farklar!

  • Yerli implantların tedarik süreci ithal implantlara göre daha kısa sürmektedir,
  • İthal implantlara nazaran yerli implant ülke ekonomisine katkı sağlar,
  • İnsanların daha uygun fiyata diş sorunlarından kurtulması mümkündür,
  • Yerli implant sayesinde diş tedavi süreci daha kısa sürer,

Siz de yerli implant kullanarak hem ülke ekonomisine katkı sağlayabilir hem de yerli markaların gelişmesini destekleyebilirsiniz.

Yerli İmplant Markamız: Dentcon

İmplant tercihini yerli markalardan yana kullanan pek çok kimse için Dentcon harika bir alternatif olmayı arzu eder! Yerli üretimi desteklemek amacıyla tercih edebileceğiniz Dentcon tamamen yerli imkanlarla üretilmiştir. Türkiye’de implant ihtiyacına cevap verirken uygun fiyatlar sunmak Dentcon markasının temel amacıdır.

İmplant tercihinde bulunan hastaların ihtiyaçlarına cevap vermek adına siz de Dentimplant markası olan Dentcon’u seçebilirsiniz. Kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı implantlar için Dentcon tam size göre bir çözüm. Detaylar ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir