IDS 2019

13-18/03/2019 | Düsseldorf, Köln, Amsterdam

IDS 2019

13-18/03/2019 | Düsseldorf, Köln, Amsterdam

Dentimplant #15YIL Büyük Buluşması Bilimsel Etkinlik Programı Sizlerle!

Dentimplant ekibi olarak sektördeki 15. yılımızda muhteşem bir etkinlik ile sizlerleyiz !

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Mirage Park Resort Hotel’de 3 gece 4 gün sürecek etkinliğimizde implantoloji ve dental alandaki son gelişmeleri ele alacak ve hep birlikte muhteşem bir tatilin tadını çıkaracağız.

 

 

Bilimsel etkinlik programımızda  Prof. Dr. Sermet Şahin, Gazi Üniversitesi Periontooji bölümünden Prof. Dr. Mazlum Bülent Kurtiş, Christian Albrechts Üniversitesi’nden Prof.rer.nat. Yahya Açil, Almanya Praxis Üniversitesi’nden Dr. Mustafa Ayna, yine Almanya Christian Albrechts Üniversitesi’nden Doç.Dr. Aydın Gülses ve Ankara Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hakan Alpay Karasu gibi alanında uzman isimler gerçekleştirecekleri sunumlar ile bizlere eşlik edecek.

 

Eğitim programımızda Periodontoloji alanında uzman Prof. Dr. Sermet Şahin  “Estetik Kuron Boyu Uzatma” başlıklı bir sunumla eğitim programımızda yer alıyor. Programın devamında Gazi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mazlum Bülent Kurtiş “İmplant Çevresi Cerrahi Uygulamalarda Keratinize Mukozanın Önemi ve Artırma Teknikleri” başlığı altında implantoloji alanında bilgilere yer verecektir.

Almanya’dan etkinliğimize katılan diş hekimlerimimiz Prof. rer.nat Yahya Açil

Dental İmplantolojide Kemikgrefti Uygulamalarına Biyolojik Açıdan Bakış, Sorunlar, Çözüm Önerileri ve Güncel Yaklaşımlar”  ve “Peri-İmplantitis Biyolojisi” sunumları ile aramızda yer alacak.

Almanya’dan katılan değerli diş hekimimiz Dr.Mustafa Ayna ve Doç.Dr.Aydın Gülses ortaklaşa gerçekleştirecekleri bir sunum ile

“Cerrahi ve Protetik Yönden Dental İmplantolojide Anında Yükleme Protokolleri: All on 4 ve All on 3 konsepti, Zigoma İmplantları ve Posterior Maksillada Kısa İmplant Kullanımı” başlığında bir sunum gerçekleştirecek.

Son olarak ise Ankara Üniversitesi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi bölümünden Prof. Dr. Hakan Alpay Karasu ”Augmentasyon ve Komplikasyonlar” başlıklı sunumuyla bizleri bilgilendirecek.

Bilim ve eğlencenin bir arada olacağı bu etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelecek birbirinden değerli 400’e yakın diş hekiminin yer alması bekleniyor. Yeşil ve mavinin muhteşem uyumuyla  huzur dolu bir ortamda, tüm katılımcılarımızla unutulmaz bir deneyim olmasını diliyoruz. Görüşmek üzere.

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir