Dentimplant – Dental İmplantlar ve Cerrahi Cihazlar

IDS Katılımcılarını Bekleyenler ve IDS2019 Rehberi

Dünyanın en büyük dental etkinliği olan IDS (The International Dental Show), Köln’de sizleri bekliyor. Almanya’nın Köln şehrinde, 12-16 Mart tarihleri arasında yapılacak olan bu büyük fuara yoğun bir katılım olması bekleniyor. Peki diş hekimliği sektörünün öncüleri arasına girmeyi hedefleyen katılımcılar için son derece önemli olan bu uluslararası etkinlikte katılımcıları neler bekliyor? İşte cevapları.

 

  • İleriye Dönük Trendler

Her sektörde olduğu gibi diş hekimliği sektöründe de yenilikler oldukça önemlidir. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek ve yapılan işleri evrensel boyuta taşıyabilmek tüm dental kurumların başlıca amaçlarındandır. IDS, sektörün en önemli uluslararası etkinliği olması nedeniyle diş hekimliği endüstrisinin ileriye dönük trendlerinde belirleyici oluyor. Bu nedenle katılımcılar, kendilerini ve kurumlarını rakiplerinden bir adım öne geçirebilir, sektörün yeniliklerine kolayca uyum sağlayabilirler.

 

  • Geniş Ürün Yelpazesi

Diş hekimliği endüstrisinin en önemli ürünleri, dünyanın dört bir yanından gelerek IDS’de buluşuyor. Geleneksel ürünlerden son teknoloji ürünlere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi katılımcıları bekliyor. Benzer fuarlarda rastlanılması pek mümkün olmayan tüm ürünlerin bir arada bulunacağı IDS, 12-16 Mart tarihleri arasında Köln’de yapılacak. Dolayısıyla IDS, teknolojinin gerisinde kalmak istemeyen diş hekimleri için ufuk genişletici bir etkinlik olarak kabul edilebilir.

 

  • Dünyanın En Büyük Diş Ailesi

Böylesine büyük bir diş ailesi dünyanın başka hiçbir yerinde görülmeyecek. The International Dental Show organizasyonu, dünyanın önde gelen diş uzmanlarını ağırlayacak. Ayrıca sektörde “küçük” olarak nitelenen kurumların da misafir olabileceği bu etkinlik sayesinde diş hekimliği sektörü, kocaman bir aile haline gelecek. Yoğun bir katılımın olması beklenen IDS’de bulunmak, kişi ve kurumların prestijlerini arttırabileceği bir eylem olarak görülüyor.

 

  • Yeni İş Fırsatları

Uluslararası nitelikte olan IDS, dünyanın pek çok ülkesinden çok sayıda önemli diş hekimlerine ev sahipliği yapacak. Bu durum ise sektördeki kişilerin ve fuar katılımcıların iletişimini daha kuvvetli bir hale getirecek. Profesyonel iş irtibatlarına imkân tanıyacak olan bu etkinlik, pek çok kişi ve kuruma da yeni iş fırsatlarının kapısını açacak. IDS 2019; 12-16 Mart tarihleri arasında diş hekimliği sektörünün nabzını Almanya’ya taşıyacak.

 

IDS 2019 Katılımcıları İçin;

IDS 2019 Bilimsel Programı için Tıklayınız ! 

Köln Şehir Haritası İçin Tıklayınız !

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir