18. Geleneksel Diş Hekimleri Buluşması

21-24 Ekim 2021 | Mirage Park Resor, Kemer/ANTALYA

18. Geleneksel Diş Hekimleri Buluşması

21-24 Ekim 2021 | Mirage Park Resor, Kemer/ANTALYA

IDS 2019 Gezimizde Bizleri Neler Bekliyor ?

Dentimplant ailesi olarak 2018 yılını Antalya TDB 2018, Oxy Dental Fabrika Gezisi ve Antalya 15. Yıl Büyük Buluşması etkinlikleri ile dolu dolu geçirdik. 2019 yılında ise ilk etkinliğimizi 12 – 16 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek olan IDS 2019 – Dental Show 2019 Diş Hekimliği ve Diş Hekimliği Teknolojileri Fuarına katılarak gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Mavi Rota ekibi ile birlikte planladığımız fuar gezisi etkinliğimizde üç gün sürecek fuar gezisinin yanında diş hekimlerimiz için tarih ve kültür dolu bir gezi planı yaptık. İsterseniz gezi programımıza bir göz atalım.

 

13 Mart – İstanbul, Köln Yolculuğu ve İlk Fuar Gezisi

Gezi etkinliğimizin ilk gününde 07:30’da Atatürk Havalimanı’nda 9:40’da başlayacak uçuş programımız için hazır olmayı planlıyoruz. 3,5 saat sürecek olan İstanbul – Köln uçuşundan sonra IDS 2019 fuar alanına giderek ilk ziyaretimizi gerçekleştirmiş olacağız. Daha sonra ise serbest zamanda Köln şehir merkezine küçük bir tur düzenlenebilir.

 

14, 15 Mart – Fuar Gezileri

Gezi programımızın ikinci ve üçüncü gününde sabah kahvaltısından sonra fuar alanına giderek IDS 2019 incelemelere devam edeceğiz. Bu sırada serbest zaman etkinlikleri kapsamında küçük şehir turları düzenlenerek şehrin ortasından süzülen Ren nehri görülebilir. Ayrıca Köln Katedralinin akşam ışıkları arasındaki büyüleyici manzarası da görülmeye değer. Ayrıca şehir merkezinde yer alan ünlü alışveriş mağazaları da ziyaretçilere iyi bir alışveriş deneyimi vadediyor

 

16 Mart – Son Fuar Gezisi ve Amsterdam’a Transfer

Köln’de son günümüz olan 16 Mart tarihinde ise son fuar gezimizi düzenleyeceğiz. Akabinde Amsterdam’daki otelimize yerleşmek üzere iki saatlik bir yolculuğa çıkacağız.

 

17 Mart Amsterdam Gezisi

Amsterdam Kanal Turu

Amsterdam gezimize şehrin güzelliklerini akan bir nehir üzerinde şahit olmamızı sağlayacak kanal turu ile başlayacağız.  Amsterdam Kanal Turu’nun şehri keşfetmek amacıyla yapılabilecek en güzel etkinliklerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Tur boyunca sesli rehber ile gördüğümüz yerler hakkında daha detaylı bilgi edinme şansına sahip olacağız.

  • Peynir Çiftlikleri Gezisi

Hollanda’nın peynir konusundaki ününü duymayan yoktur. Elbette Amsterdam gezimizde dünyanın en kaliteli peynirlerinin üretildiği peynir çiftliklerini görmesek olmazdı. 17 Mart günü için hazırladığımız gezi planında Amsterdam Kanal Turu gezisini, Peynir Çiftlikleri Gezisi takip edecek. Amsterdam’ın kırsal bölgelerinde gerçekleştireceğimiz bu ziyarette hem Hollanda’ya özgü peynir çeşitlerini yakından inceleme şansına hem de yel değirmenlerini görme şansına sahip olacağız.

 

  • Volendam Kasabası Gezisi

Volendam, Hollanda’nın en güzel ve en sakin balıkçı kasabalarından biri olarak biliniyor. Amsterdam şehir merkezinden otobüs ile 30 – 40 dakikada ulaşılabilen Volendam, Hollanda köy hayatını en güzel haliyle yansıtıyor. Renkli üçgen çatılı evleriyle ziyaretçilere görsel bir şölen yaşatan küçük kasabanın, kendi koyunda tutulan balıkları da bir o kadar lezzetli!

  • Zaanse Schans Gezisi

Amsterdam gezimizin son kısmını ise Zaanse Schans gezisi oluşturuyor. Kakao kokuları ile insana bambaşka hisler yaşatan Zaanse Schans, görmeye pek alışkın olmadığımız yel değirmenleri ile de seyir zevkini üst noktalara taşıyor.

 

18 Mart – İstanbul’a Dönüş

Sabah kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerini gerçekleştireceğiz. Ziyaretçilerimiz alışveriş yapabilmek ve Amsterdam şehir merkezinde vakit geçirebilmek için serbest zamana sahip olacaklar. Akşam 23:50’de ise Amsterdam – İstanbul uçuşunu gerçekleştireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir