Dentimplant – Dental İmplantlar ve Cerrahi Cihazlar

IDS 2019 Gezimiz Nasıl Geçti ?

Bildiğiniz gibi dünyanın en büyük dental etkinliği olarak ele alınan  IDS 2019’a biz de Dentimplant ailesi olarak hekimlerimizle 13-18 Mart aralarında Düsseldorf, Köln ve Amsterdam rotasını kapsayan 6 günlük muhteşem bir gezi ile katılım sağladık. Türkiye distrübitörlüğünü yürütmekte olduğumuz başta Oxy İmplant olmak üzere Sewon Medix ve Apoza markalarının da standlarının yer aldığı bu fuarda hekimlerimiz ürünlerimizi yakından görme ve birinci elden bilgi alma fırsatını yakaladı. İşte o geziden geriye kalanlar.

 

Oxy Implant Standında Hekimlerimiz İmplantlarımızı Yakından Tanıma Fırsatını Yakaladı  !

Amiral gemimiz Oxy İmplantları IDS 2019’da geniş bir stand alanı ile yerini almıştı. Biz de Dentimplant ekibi olarak Oxy standında Türkiye’den ve dünyanın diğer ülkelerinden gelen hekimlerle bu standda buluştuk ve implant teknolojisindeki güncel gelişmeler hakkında verimli bilgi alışverişleri sağladık.

 

 

Güney Kore’li Markamız Sewon Medix’de  IDS’de Yerini Almıştı !

Fiyat fayda söz konusu olduğunda birincil tavsiyemiz olan Sewon Medix implantları da IDS 2019’da görücüye çıkan bir diğer markamızdı. Zaman zaman bu standımızda da hekimlerimizi karşılayarak Sewon Medix’i yakından tanıma fırsatı sunduk.

 

 

APOZA’da Fuarda Yerini Alan Markalardan Biriydi !

Ozone DTA cihazının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz APOZA markası da fuarda yerini alan bir diğer markaydı. Türkiye’den ve dünyadan hekimlerimiz bu standa şirket yetkililileri tarafından ozon cihazı ve diğer ürünlerin faydaları üzerine detaylıca bilgilendirildi.

 

 

Hekimlerimiz ve Meslektaşlarımız Fuarda Bizi Yalnız Bırakmadı !

Ekip olarak çoğunlukla OXY İmplant standında geçirdiğimiz zamanda gerek kafilemiz ve gerek kafile dışından hekimlerimiz stadlarımıza uğrayarak bizi yalnız bırakmadı. Bununla birlikte farklı ülkelerden meslektaşlarımız ile de tanışarak implant teknolojisindeki gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

 

 

Fuar Sonrası Köln ve Düsseldorf’da Şehir Turu ve Leziz Sofralar Bizi Bekliyordu…

Tabi yoğun geçen fuar mesaileri sonrası Köln ve Düsseldorf’u gezmemek olmazdı. Hekimlerimizle birlikte gerek gün içinde ve gerek fuar sonrası şehrin tarih ve kültür kokan sokaklarında keyifli yürüyüşler yaptık.

 

Dört günlük IDS Katılımımız Sonrası Geriye Kalan Günlerimizi de Avrupa’nın En Güzel Şehirlerinden Amsterdam’da Geçirdik…

IDS’i olabildiğince verimli bir şekilde sonlandırarak kafilemizle Amsterdam’a geçiş yaptık ve burada muhteşem bir iki gün geçirdik. Peynir Çiftlikleri, Vollendam Kasabası, Zaanse Schans Kasabası, yeldeğirmenleri ve şehirde yapılan kanal turu ile tadı hala damağımızda kalan lezzetler taddık, hafızamızdan silinmeyecek manzaralara şahit olduk. Tek kelime ile enfesti.

 


Bu gezide bize eşlik eden tüm hekimlerimize, Oxy İmplant, Sewon Medix ve Apoza yetkililerine teşekkür ederiz. Bir sonraki IDS’de görüşmek üzere.  İyi çalışmalar…


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir