Bize ulaşın

0 312 424 10 28 - info@dentimplant.com.tr

#15YIL Büyük Buluşması

11 - 14 Ekim 2018 / Antalya

#15YIL Büyük Buluşması

11 - 14 Ekim 2018 / Antalya

DENTİMPLANT 15. YIL BÜYÜK BULUŞMASI YAKLAŞIYOR !

Dentimplant ekibi olarak sektördeki 15. yılımızda muhteşem bir etkinlik ile sizlerleyiz !

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Mirage Park Resort Hotel’de 3 gece 4 gün sürecek etkinliğimizde implantoloji ve dental alandaki son gelişmeleri ele alacak ve hep birlikte muhteşem bir tatilin tadını çıkaracağız.

 

 

Bilimsel etkinlik programımızda başta Dr. Dt. A.R İlker Cebeci olmak üzere, Prof. Dr. Sermet Şahin, Prof. Dr. Mazlum Bülent Kurtiş, Christian Albrechts Üniversitesi’nden Prof. Dr. Yahya Açil ve Almanya’dan Dr. Med. Dt. Mustafa Ayna gibi alanında uzman isimler de gerçekleştirecekleri sunumlar ile bizlere eşlik edecek.

 

 

Eğitim programımızda Dr. Dt. A.R İlker Cebeci  “Dünyadaki ve Türkiye’deki Serbest Diş Hekimliğinin Bugünü ve Yarını“ hakkında yapacağı sunumla dental sektörü inceleyip bizleri bu alanda aydınlatacaktır. Periodontoloji alanında uzman Prof. Dr. Sermet Şahin  ise “Estetik Kuron Boyu Uzatma” başlıklı bir sunumla eğitim programımızda yer alıyor.

 

Programın devamında Gazi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mazlum Bülent Kurtiş “İmplant Çevresi Cerrahi Uygulamalarda Keratinize Mukozanın Önemi ve Artırma Teknikleri” başlığı altında implantoloji alanında bilgilere yer verecektir.  Almanya’dan etkinliğimize katılan diş hekimlerimimiz Prof. Dr. Yahya Açil  Dental İmplantolojide Kemikgrefti Uygulamalarına Biyolojik Açıdan Bakış, Sorunlar, Çözüm Önerileri ve Güncel Yaklaşımlar”  ve “Peri-İmplantitis Biyolojisi” sunumları ile aramızda yer alacak. Son olarak Almanya’dan katılan diğer değerli diş hekimimiz Dr. Med. Dt. Mustafa Ayna ise “Cerrahi ve Protetik Yönden Dental İmplantolojide Anında Yükleme Protokolleri: All on 4 ve All on 3 konsepti, Zigoma İmplantları ve Posterior Maksillada Kısa İmplant Kullanımı” sunumu ile bizleri bilgilendirecektir.

 

Bilim ve eğlencenin bir arada olacağı bu etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelecek birbirinden değerli 400’e yakın diş hekiminin yer alması bekleniyor. Yeşil ve mavinin muhteşem uyumuyla  huzur dolu bir ortamda, tüm katılımcılarımızla unutulmaz bir deneyim olmasını diliyoruz. Görüşmek üzere.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir