Dentimplant – Dental İmplantlar ve Cerrahi Cihazlar

DENTCON

Uzman mühendisler ve bilimsel danışmanlar eşliğinde Grade IV saf titanyumdan üretilen Dentcon sahip olduğu SST / SLA Yüzey Teknolojisi, İç Altıgen – Konik Bağlantı Tasarımı , Yuvarlatılmış Kök Ucu ve Kendi Yivini Açma özellikleri ile kliniğinizde en zorlu operasyonlarda bile yüksek başarı elde etmenize olanak tanır.

Dentcon Dental İmplant Sistemleri Dentimplant olarak sektördeki 25 yılı aşkın sürelik dental implantoloji tecrübemiz ile üretilmiştir. %100 yerli sermaye ile %100 yerli iş gücü ile üretmiş olduğumuz Dentcon marka implantlar fiyat-performans avantajı ile kliniğinide fark yaratmak isteyen hekimler için idealdir.

Detaylı bilgi almak için bizi (0312) 424 10 28 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Bayi ağımızı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Platform Switching

Platform switching konsepti dental implantlarda protetik parça platform genişliğinin implant platformunun çapına oranla daha küçük tutulması esasına dayanır.

Conical Self Locking

Platform Switching dayanaklara sahip dahili konik bağlantılı implantlar, beş yıllık yüklemeden sonra implant omzunda yüksek bir başarı oranı ve marjinal kemik seviyelerinin korunmasını sunmaktadır.

Mors Taper Connection

Platform Switching dayanaklara sahip dahili konik bağlantılı implantlar, beş yıllık yüklemeden sonra implant omzunda yüksek bir başarı oranı ve marjinal kemik seviyelerinin korunmasını sundu.

Natural Looking Results

İmplantların doğal görünümlü sonuçlar elde etmesi için hastaların yeterli miktarda kemik dokusuna sahip olması gereklidir. Lakin Dentcon ile doğal kemik miktarına bakılmaksızın doğal görünümlü bir sonuç elde edilebilir.

Dentcon dental implatojideki 25 yılı aşkın sürelik bir tecrübemizin ürünüdür.

Yüksek osseointegrasyon sonuçları için tasarlanan Dentcon Dental İmplant Sistemleri diş hekimlerinin yeni gözdesi.

SST-SLA YÜZEY

Osseointegrasyon zaman ve kalitesini yükseltmek içinn geliştirilmiş morfolojik özellikler.

GELİŞTİRİLMİŞ TASARIM

Kendi Yivini Açma, Yükseltilmiş Kevik Seviyesi ve Yuvarlatılmış Kök Ucu ile başarı sizi bekliyor.

TITANIUM GRADE IV

En gelişmiş saf titanyum yüzey yapısı ile yüksek tutuş gücü.

Dentcon İmplant Sistemleri geniş ölçü ve abutment seçenekleri, kullanışlı cerrahi set ve yardımcı cerrahi gereçleri ile hekimlerimizin operasyon konforları da düşünülerek tasarlanmıştır.